Hakkımızda

Biz Kimiz?

Selvans Hakkımızda

Küreselleşme ve tüketimin hızlı olduğu dünyamızda kişisel bakım ürünlerinin de fabrikalaşma sürecine girmiş olması ve bu ürünleri ucuza mal etmek isteyen firmaların çeşitli kimyasallar ve sentetik maddeler ile ürettiklerini gördük. Üretilen bu ürünlerin insanlara yan etkilerini görmek için korunmasız canlılar olan hayvanların üzerinde test ettiklerini gerçeğini de unutmadık. Bu duruma karşı Selvans markasını oluşturduk.Selvans olarak insanlara doğal yani yenilebilir gıdalardan sabun, deodorant, krem, dudak nemlendiricisi vb. ürünleri üretiyoruz. Tüm bu ürünleri el yapımı olarak hijyenik koşullarda üretiyoruz. Ürünlerin üretiminde hiç bir şekilde makine kullanmıyoruz. Ürünlerimizin hiçbirinde hayvansal yağlar kullanmayıp sadece bitkisel yağlar ve ürünler kullanıyoruz. Sentetik içeren veya kimyasal içeren maddeler kullanmıyoruz. Kısacası yiyemeyeceğiniz ürünleri cildinizde kullandırmıyoruz. Ürünlerimizi hayvanlar üzerinde test etmiyoruz ve ürünlerimiz doğal ürünler olduğu için çevreye zarar verecek atıklar ortaya çıkmıyor.Selvans adının nereden geldiğine gelecek olursak, Selvans, Etrüsk mitolojisinde Ağaç Tanrısı olarak geçmektedir. Doğanın korunmasına katkı ve insanların sağlığına yararlı ürünleri üretmek oluşturduğumuz markaya Etrüsk Ağaç Tanrısı’nın adını verdik.

Hakkımızda
Hakkımızda

Vizyonumuz

Dünya'ya zararlı atık bırakmadan, hdoğaya ve canlıları etkilemeyen ürünler üreterek çocuklarımıza, torunlarımıza güzel bir dünya bırakmak. Ayrıca insan sağlığına yararlı ürünlerle insanlara sağlıklı bir gelecek sunmak.

Misyonumuz

Değerli müşterilerimizin memnuniyetini sağlamak, kültürel değerler ve uluslararası kalite standartları çerçevesinde üretim yaparak Türk kozmetiğinin dünyadaki güvenilir ve seçkin bir temsilcisi olmak.

Hedefimiz

Ürün yelpazemizi genişleterek, insan sağlığına yararlı, doğa ile uyumlu, doğaya zararlı atık bırakmayan ürünler üretmek ve Türk kozmetiğinin uluslararsı tanınan bir markası olarak dünyada tanınır marka haline getirmek.

Whatsapp Sipariş